Holset Turbo | Efe Kaya Lojistik
Telefon
WhatsApp

Holset Turbo Tamiri

uluslararasi-karayolu-tasimaciligi

Karayolu Taşımacılığı

Efe Kaya Lojistik, yüklerin karayolu ile taşınması için gereken tüm nakliyat ve lojistik hizmetleri vermektedir. Ulaştırma sektöründe, tekerlekli taşıtlarla yapılan taşımacılık tüm koşullarda lider konumdadır ve karayolu taşımacılığı yüksek talep görmektedir.

Araçlar 24 saat boyunca hareket edebilmekte, liman, istasyon ve hava limanlarının hareket çizelgelerine bağlı olmadıkları için teslimat süresini önemli ölçüde kısalmaktadır. Avrupa geneli gelişmiş karayolu ağına sahiptir dolayısıyla motorlu taşıtlarla yapılan sevkiyatlar için esnek rotalar belirlenmektedir. Taşınan yükün konumu, araçlara monte edilen GPS ve GLONASS navigasyon sistemleriyle kontrol edilmektedir.

Tekerlekli taşıtlarla yapılan sevkiyatlar, genellikle ulaşımın maliyetini azaltmaktadır. Efe Kaya Lojistik, müşterileri için avantajlı karayolu taşımacılığı organize etmektedir. Sevkiyat öncesinde müşterinin ihtiyaçlarını analiz eden uzman ekibimiz, ürünlerin özelliklerini de dikkate alarak Avrupa, BDT, Baltık, Balkan ve Orta Asya ülkelerinde en uygun nakliyat rotaları geliştirir. Taşıma mesafesine bakılmaksızın kargonun zamanında ve tam teslimi, Efe Kaya Lojistik için öncelikli konudur. Şirketimiz, uluslararası nakliye şirketleriyle verimli işbirliği yürütüyor ve bu sayede müşterilerimize hem esnek fiyatlandırma hem de yüksek düzeyli hizmet sunuyor.

Efe Kaya Lojistik © 2024. Tüm Hakları Saklıdır..
Developed by Ara Bilişim